Get to know us..
TR3 Reklam ve Yazılım Hizmetleri olarak 2012 yılında profesyonel anlamda girmiş olduğumuz sektörde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerimiz , çağa ayak uyduran anlayışımız ve kaliteli güvenilir ekibimizle emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bu nedenle sektörümüzdeki yenilenen ve değişen her türlü gelişmeleri yakından takip ediyor ve projelerimizi bu kurallara uygun olarak şekillendirerek hayata geçiriyoruz.

Future Thoughts

Yeteneklerimizi ve bilgimizi yaratıcı ve teknolojik çözümlerde kullanıyoruz. İnsana ve çevreye saygılı bir firma olmaya özen gösteriyoruz.

Our Way

Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize yararlı , yenilikçi , güvenilir ürün ve çözümler sunuyoruz. Sektörel gelişmeler takip ederek daima en yeni çizgide devam ediyoruz.

Quality Policy

*Müşteri memnuniyeti ve kalite sürekliliğini esas alıyoruz.
*İnsan odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz.
*Sosyal sorumluluk sahibi politikaları benimsiyoruz.

How does it work ?

  • 1 Anaylsis
  • 2 Planning
  • 3 Design
  • 4 Publishing

Hayata geçirilecek projenin teknik alt yapısı ile sektörel gereksinimlerini birleştirmek için genel araştırmasını yapıyoruz.
 

Analiz raporunu çıkardıktan sonra netleşen proje şemasının teknik, görsel, metin ve diğer bölümlerinin ilerleyiş sırasını belirliyoruz.
 

Üzerinde çalışan projenin kendi sektöründeki argümanlar ile son teknoloji tasarım çizgilerini birleştirerek hedefe uygun flat ve cihaz uyumlu bir tasarım hazırlıyoruz.

Projenin bütün aşamaları dikkatle ve özenle hazırlanıp tüm kontrolleri yapıldıktan sonra yayına alıyoruz.
 
 

WorkmatesZihni ÖĞMEN

Software Developer & Co-Founder

Necdet E. ÖĞMEN

Sales Mgr. & Co-Founder

Ertuğrul S. ÇİÇEKMEKİK

Software Developer

Şifa Nur ÖĞMEN

Content Creator & Manager

Kıvanç T. ÇALIŞAN

Software Engineer